Stretch Açıklama | OldSchoolKO | OSKO Forum

Stretch Açıklama

hoobstank

New Member
Kayıtlı Üye
28 Ara 2018
4
15
3
26
Burada diyeceklerim beni tanıyan ve üzerimde hakkı olan herkes için bir açıklama olucaktır. Yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle 1 hafta boyunca oyuna giremeyeceğim ve karakterim warrior jobun'da birinci olduğu için oyundan düşmemesi adına çok güvendiğim bir dostuma karakterimi emanet ettim. Emanet ettiğim kişi benim iyi niyetimi suistimal edip karakterimi soymuş ve x kişilerine itemlerimi satmıştır. Burda yaratılmaya çalışılan algı itemleri benim gidip internet kafede x kişilerine sattığım ve sonra karakter soyuldu diye yayıp itemleri geri almaya çalıştığımdır. Fakat dün çalınan benim emeğimdir, zamanımdır. Burda suç benim insanlara güvenip bütün emeğimi emanet etmemdir ve emanet ettiğim kişinin bana ihanet etmesidir.

Beni bilen bilir bir trafik kazası geçirdim ve iyileşme sürecindeyim 2 ameliyat geçirdim bu yüzden bütün günüm evde geçiyordu ağustosa kadar iyileşme sürecim vardı ve 19 agustosta dokuz eylül üniversitesinden durumum ile alakalı engel raporu alıcaktım bunun ücretide yaklaşık 1500tl tutacağının bilgisi verildi bana ve paramı hazırlamıştım. Bende bu parayı geri alabileceğim ve zamanımı eğlenerek geçireceğim bir aktiviteye dönüştürmek isteyerek bu oyuna başladım fakat başıma gelen bu talihsiz olayla oyunu job birinciliğini aldıktan sonra bırakmak zorunda kalacağım. Bu süreç içerisinde benim üzerimde emeği olan bütün arkadaşlarıma, dostlarıma ve clanlara teşekkürü borç bilirim ve hakkım geçen herkesede hakkımı helal ediyorum. Karakterim 21.07.2019 tarihine kadar kurallar gereği ödülü alana kadar aktif durmak zorundadır. Bu süreçte maradonda karakterimin üzerinde item göremeyen arkadaşlar için bu konu açıklama niteliğinde olacaktır.
Hepiniz selametle kalın..

Resimler sadece gerçekleri görmeniz içindir istediğiniz şekilde çarpıtabilirsiniz.

bu olayların çarpıtıldığı mesaj. Yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle en azından 1 hafta oyuna giremeyeceğim için yazdığım şeyin delil olarak gösterilip kendilerini karakterimi soymakta haklı buldukları konu.

kuzenine ulaşıp bana yardımcı olmasını rica ettiğim mesajlar

Ve son olarak hastane olaylarını öğrendiğinde pişman olup ödülün üstünü tamamlamak isteyip bana para göndermeyi teklif ettikleri mesaj.

Buda hastane ücretimi oyuna yatırıp hem eğlenip hem vakit geçirip paramı geri almayı umduğum 1260tl paramın kuruş kuruş dökümü

Kardeşlerim diyeceğim şudur ki arkadaşlarınızı veya oyundan tanıdığınız insanları para ile sınamayın kurallara uyun ve karakterinizi kimseyle paylaşmayın bu serverın kötü bir anısı olarak kalacağım, sağlıcakla kalın..

Son düzenleme:

ALUCARD

Game Master
Yönetici
Game Master
Kayıtlı Üye
10 May 2019
153
74
28
30
Konu içeriğine yorum yapma hakkım yok lakin, güzel bir açıklama konusu olmuş.

Outrock

New Member
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2019
7
7
3
24
Geçmiş olsun kardeşim, umarım tez vakitte iyileşirsin. Bu hayatta sağlıktan önemli bir şey yok. Bu olay senin için bir ders, karakterini soyanlar ve 3-5 kuruş için kul hakkına girenler, girmeye yeltenenler için ise bir tokat olmuştur.
Umarım bir gün tekrar melee vs'lerde birlikte savaşırız :) Spanky

jujum4r

Member
Kayıtlı Üye
18 Şub 2017
38
15
8
27
itemler 4spawada o zaman tl ile ona satıldı veya o çaldı hangisi dogru ?

erkan648

New Member
Kayıtlı Üye
8 Haz 2019
9
4
3
27
karakterini çalanların oyun ici nickleri nedir bilelim ve ona göre uzak duralım o insanlardan

TearsOfDewiLL

Member
Kayıtlı Üye
9 Kas 2017
42
8
8
29
Çoluğun cocuğun rızkınıda oyuna yatır. İlerde çocuklarını ingiltereye master yapmaya gönderirsin oyundan kazandığın para ile . Teşekkürler

kadir541

New Member
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2019
4
0
3
26
4Spawa olarak açıklama yapıyorum şuan . Bana ait olan itemler Productive İbrahim arkadasımındır. Benim adımı bu tarz boş muhabbetlerde geçirmeyiniz. Gm lere söyleyin loglara baksınlar.

jujum4r

Member
Kayıtlı Üye
18 Şub 2017
38
15
8
27
siz kafayı yemisiniz cidden moruk adamdaki itemlerin aynısı sende var adam acıklama yapsın diye yazı yazıyorum sucluyor oluyorum

AsQuA

New Member
Kayıtlı Üye
20 Tem 2019
2
1
3
30
kardeşim çok geçmiş olsun inş. en kısa sürede sağlığına kavuşursun (ParadiseGetOut)

Ahbap

New Member
Kayıtlı Üye
12 Tem 2019
6
4
3
27
Büyük geçmiş olsun. Talihsizliğin yanlış insanların arasında olmaktı bence.. Playerlığı sağlam warriorlardan bitanesinin serverı bırakmak zorunda kalmasına üzüldüm.. Elimizden gelen bişey olursa özelden pm atabilirsin yardımcı olmaya çalışalım

BORNTOKILL

Member
Kayıtlı Üye
3 Mar 2019
36
37
18
31
Bu devirde etme eşek ile muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla götünü kestirirsin dikkat etmek lazım Türkiye de 50 TL para alıp babasını vuran insanları var.Geçmiş olsun bol şifalar.

IsirBeniKuduzOlayim

New Member
Kayıtlı Üye
9 Şub 2017
21
8
3
28
Burada diyeceklerim beni tanıyan ve üzerimde hakkı olan herkes için bir açıklama olucaktır. Yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle 1 hafta boyunca oyuna giremeyeceğim ve karakterim warrior jobun'da birinci olduğu için oyundan düşmemesi adına çok güvendiğim bir dostuma karakterimi emanet ettim. Emanet ettiğim kişi benim iyi niyetimi suistimal edip karakterimi soymuş ve x kişilerine itemlerimi satmıştır. Burda yaratılmaya çalışılan algı itemleri benim gidip internet kafede x kişilerine sattığım ve sonra karakter soyuldu diye yayıp itemleri geri almaya çalıştığımdır. Fakat dün çalınan benim emeğimdir, zamanımdır. Burda suç benim insanlara güvenip bütün emeğimi emanet etmemdir ve emanet ettiğim kişinin bana ihanet etmesidir.

Beni bilen bilir bir trafik kazası geçirdim ve iyileşme sürecindeyim 2 ameliyat geçirdim bu yüzden bütün günüm evde geçiyordu ağustosa kadar iyileşme sürecim vardı ve 19 agustosta dokuz eylül üniversitesinden durumum ile alakalı engel raporu alıcaktım bunun ücretide yaklaşık 1500tl tutacağının bilgisi verildi bana ve paramı hazırlamıştım. Bende bu parayı geri alabileceğim ve zamanımı eğlenerek geçireceğim bir aktiviteye dönüştürmek isteyerek bu oyuna başladım fakat başıma gelen bu talihsiz olayla oyunu job birinciliğini aldıktan sonra bırakmak zorunda kalacağım. Bu süreç içerisinde benim üzerimde emeği olan bütün arkadaşlarıma, dostlarıma ve clanlara teşekkürü borç bilirim ve hakkım geçen herkesede hakkımı helal ediyorum. Karakterim 21.07.2019 tarihine kadar kurallar gereği ödülü alana kadar aktif durmak zorundadır. Bu süreçte maradonda karakterimin üzerinde item göremeyen arkadaşlar için bu konu açıklama niteliğinde olacaktır.
Hepiniz selametle kalın..

Resimler sadece gerçekleri görmeniz içindir istediğiniz şekilde çarpıtabilirsiniz.

bu olayların çarpıtıldığı mesaj. Yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle en azından 1 hafta oyuna giremeyeceğim için yazdığım şeyin delil olarak gösterilip kendilerini karakterimi soymakta haklı buldukları konu.

kuzenine ulaşıp bana yardımcı olmasını rica ettiğim mesajlar

Ve son olarak hastane olaylarını öğrendiğinde pişman olup ödülün üstünü tamamlamak isteyip bana para göndermeyi teklif ettikleri mesaj.

Buda hastane ücretimi oyuna yatırıp hem eğlenip hem vakit geçirip paramı geri almayı umduğum 1260tl paramın kuruş kuruş dökümü

Kardeşlerim diyeceğim şudur ki arkadaşlarınızı veya oyundan tanıdığınız insanları para ile sınamayın kurallara uyun ve karakterinizi kimseyle paylaşmayın bu serverın kötü bir anısı olarak kalacağım, sağlıcakla kalın..

İŞTE GÖRÜYORUZKİ YETKİLİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE İLGİLENMİYORLAR

[ STRETCH ] İSİMLİ WARRİORUN İTEMLERİ SOYULUP OYUN İCİNDEN VİCTORPAVOLLİ İSİMLİ WARRİORA SATILIYOR BU LOGLARDADA GOZUKUYOR

YETKİLİLERİN YAPMASI GEREK YA VİCTORUN İTEMLERİ SİLİP STRETCHE GERİ VERİLMESİ GEREKİR

YADA BU CHARI SOYAN İTEMLERİ SATAN VE ALAN KİŞİ OLMAK ÜZERE [ STRETCH ALEXİA VE VİCTORPAVOLLİ ] BU 3 CHRACTERİNDE BANLANMASİ GEREKİR
HERKEZIN EMEĞİDE ÇÖPE GİTMİŞ OLUR EN KÖTÜ YAPILMASI GEREKEN BUDUR AMA GÖRÜYORUZKİ
BURDA MADUR OLAN KARDEŞİM YİNE [ STRETCH ] GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM....

SkyWarrioR

New Member
Kayıtlı Üye
12 Nis 2018
2
2
3
28
İŞTE GÖRÜYORUZKİ YETKİLİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE İLGİLENMİYORLAR

[ STRETCH ] İSİMLİ WARRİORUN İTEMLERİ SOYULUP OYUN İCİNDEN VİCTORPAVOLLİ İSİMLİ WARRİORA SATILIYOR BU LOGLARDADA GOZUKUYOR

YETKİLİLERİN YAPMASI GEREK YA VİCTORUN İTEMLERİ SİLİP STRETCHE GERİ VERİLMESİ GEREKİR

YADA BU CHARI SOYAN İTEMLERİ SATAN VE ALAN KİŞİ OLMAK ÜZERE [ STRETCH ALEXİA VE VİCTORPAVOLLİ ] BU 3 CHRACTERİNDE BANLANMASİ GEREKİR
HERKEZIN EMEĞİDE ÇÖPE GİTMİŞ OLUR EN KÖTÜ YAPILMASI GEREKEN BUDUR AMA GÖRÜYORUZKİ
BURDA MADUR OLAN KARDEŞİM YİNE [ STRETCH ] GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM....
Bunu clanının gördüğü ve beraber keseceği bosu partyde olmadığı için kendi kesip "ROC"u çalıp giden giden birisi söylüyor bencede haklısın böyle devam etmelisin :)
Ek olarak o aldığın rocu Stretch'e sattın ve dönüp dolaşıp yine bana geldi sanırım ait olduğu yere :)
Yani burda diyorsunki biri benim charımı soysun örnek senin "Poken" benim charımı soyacak itemlerimi Strectch'e satacak sonra yönetim Strecth'in itemlerini silip bana geri vericek peki burda Stretch'in suçu ne oluyorda siliniyor gibi gibi uzar gider. Sonuçta charı ben soymadım oyun içinden birisi pm attı ve itemleri bana sattı bende aldım.
(Victor)
Güzel yorumlar yapardım bu konuya ama arkadaş bana herhangi bir atıfta bulunmadı kendisine anlayışı için teşekkür ederim o yüzden geçmiş olsun dilerim.

Son düzenleme:

Hakkımızda

• OldSchoolKO 10 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook