Clan Tanıtım - Hi ~ | OldSchoolKO | OSKO Forum

Clan Tanıtım Hi ~

KillerFox

Active Member
Kayıtlı Üye
11 Haz 2019
48
124
33
28
ne çok seviyorsunuz rolünüzü büyütmeyi
Dostum bak anlamadığınız konu ne biliyomusun bizim kendimizi büyüttüğümüz felan yok biz oyunumuzu oynuyoruz koxp,hile bilmem ne diye bizim üzerimizden prim yaptığınızı sanarak bizi büyüten sizsiniz yaptığımız icraatler belli “Hi Team” in adını büyütmek için biz sizin gibi sağda solda insanlara hile demiyoruz biz sahada player lık konuşturarak adımızı büyütüyoruz betanın başından beri oynuyoruz madem koxp var bizde neden ban yemiyoruz gm ler babamızın oğlumu ? O yüzden bu konu altında boş yapmayı bırakın sizi son bir kez daha si..... takıp cevap verdim ama bu gerçekten son çünkü malum eşşeklik baki kalıyo ne kadar anlatırsan anlat.

TearsOfDewiLL

Member
Kayıtlı Üye
9 Kas 2017
42
8
8
29
Kankam Rol büyütmeyi kenara bırakda başka birşey söylicem . Ne çok seviyorsunuz rolünüzü büyütmeyi . Birbirinize ettiğiniz iltifatları siktir edin

• Like
Tepkiler: FlyingDagger

MOOWER

Member
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2019
80
98
18
29
Kankam Rol büyütmeyi kenara bırakda başka birşey söylicem . Ne çok seviyorsunuz rolünüzü büyütmeyi . Birbirinize ettiğiniz iltifatları siktir edin
Ulan seni mk çöpçüsü gelmiş ne anlatıyorsn heh ibine ? Hiçbir vasfınız olmadan girip birde polüm yapyrsnz fare suratlı piç bş yapmayı kes dalgana bak, sonra yok küfür ediliyor yok şu yok bu, Sizin gibi çöpçülere sövmemek mümkünmü ? @FlyingDagger isimli ağzı doluyken konuşmaya çalışan hırsız arkadaş, burda sağın solun yorumunu beğenecğine, insan olmaya çalışsın, bıraksın milletin emeğine göz dikmeyi ...

ShaolinFox

Member
Kayıtlı Üye
13 Eki 2017
26
40
13
Hahahahja olm bunlar nasıl model ya :D
Hiç bir zaman böyle insanlar bitmiyor salın ya şu köpeklere cevap vermeye gerek yok oyunda görüşürüz

• Like
  • Love
Tepkiler: BlindFox ve MOOWER

KillerFox

Active Member
Kayıtlı Üye
11 Haz 2019
48
124
33
28
Aslan parçası kendini çok güzel tanımlamışsın bize gerek kalmamış fakat buna ek olarak anan ve bacın sağlam kalsın istiyosan git başka yerlerde makara yap he yok ben götüme çok güveniyorum dersen oyun içi beni bul kc sine nakit ine canın nasıl isterse ws atalım. Şunu da söylemek isterim çok delikanlıydınız ya oyun içi ws turnuvasında 4v4 de bize rakip bulamadılar o ara nerdeydiniz ?

MOOWER

Member
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2019
80
98
18
29
Aslan parçası kendini çok güzel tanımlamışsın bize gerek kalmamış fakat buna ek olarak anan ve bacın sağlam kalsın istiyosan git başka yerlerde makara yap he yok ben götüme çok güveniyorum dersen oyun içi beni bul kc sine nakit ine canın nasıl isterse ws atalım. Şunu da söylemek isterim çok delikanlıydınız ya oyun içi ws turnuvasında 4v4 de bize rakip bulamadılar o ara nerdeydiniz ?

• Like
Tepkiler: ShaolinFox

Hakkımızda

• OldSchoolKO 10 yıldır v.1299 MYKO olarak alanında en iyiler arasına girmiş bir sunucudur. Eski hatıraları canlandırmak birinci önceliğimizdir. Profesyonel yönetim kadrosu ile siz değerli oyuncularımıza v.1299'u en iyi şekilde yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook